• روش خرید پک یاماها

    چگونه پک یاماها را خریداری کنم ؟

  1.  انتخاب پک مورد نظر در سایت
  2. پیام به سازنده پک از روش های زیر برای مشاوره و دریافت شماره کارت بانکی
  3. ارسال عکس فیش پرداختی
  4. ارسال فایل n27 
  5. ارسال اسم و فامیل خریدار
  6. دریافت لینک دانلود فایل پک مورد درخواستی از طریق واتساپ 
   
   
   
    کدام فرمت پک را درخواست کنم ؟ 
  • شما می توانید یکی از فرمت های CPI یا CPF یا هر دو فرمت را از سازنده درخواست کنید.
    1. پکی که با فرمت cpi دریافت کرده اید مستقیما و راحت از طریق فلش مموری روی کیبورد نصب می شود ، اما هرگز قابل مدیریت و گلچین شدن و باز شدن در نرم افزار YEM نیست.
    2. پکی که با فرمت cpf دریافت کرده اید روی کیبورد شناسایی و نصب نمی شود ، اما از طریق نرم افزار YEM قابل تبدیل به cpi و گلچین و مدیریت و افزایش با پک های دیگر است.
    3. برای دریافت پک با فرمت cpf باید به نرم افزار YEM مسلط باشید که کار با کامپیوتر و این نرم افزار برعهده سازنده و فروشنده پک نمی باشد.

   اطلاعات کامل درباره فرمت پک های یاماها


   دقت در ارسال فایل n27

   هر پک فقط برای یک فایل n27 صادر و ارسال میشود و دریافت مجدد همان پک برای یک n27 دیگر به منزله یک خرید مجدد است. پس در ارسال فایل n27 دقیت بفرمایید.

   اطلاعات کامل درباره فایل n27 یاماها 


   توضیحات بیشتر  

  1. نمونه های صوتی و تصویری ، مشخصات و قیمت هر اکسپنشن پک برای بررسی دقیق شما عزیزان داخل صفحه آن پک موجود است که می توانید ببینید و انتخاب کنید.

  2. در صورتی که کیبورد یا فلش مموری یا سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط با نصب پک از طرف شما ایرادی نداشته باشند ، ارتعاش موظف است تا نصب کامل پک روی کیبورد شما را همراهی کند.

  3. بعد از انتخاب پک مورد علاقه ، از طریق واتساپ میتوانید پیام بدهید به سازنده پک و یا از طریق انجمن ارتعاش به مدیر وب سایت پیام خصوصی بدهید برای سوال در همین زمینه و دریافت راهنمایی. برای استفاده از انجمن ارتعاش باید یک حساب کاربری داشته باشید.اگر حساب کاربری ندارید ایجاد آن کار ساده ای است که میتوانید از مدیران سایت کمک بگیرید.

  4. مسئولیت نگهداری از فایل پک بر عهده خود شما است و در صورت از بین رفتن یا گم شدن ، ارتعاش هیچ تعهدی برای تحویل مجدد آن ندارد.