• نرم افزار ارتعاش

  برای دانلود نرم افزار به پایین صفحه بروید 


  • آشنایی با بخش های مهم نرم افزار :

    برنامه های کیبورد

  1.  این بخش برای معرفی ، خرید یا دانلود انواع فایل های مخصوص کیبورد ها است که خلاصه ای از معرفی هر یک را بدون نیاز به اینترنت در ان دارید.
  2. برای دیدن اطلاعات کامل تر در هر صفحه دکمه ای وجود دارد با نام " اطلاعات کامل و بیشتر" که با زدن آن به صفحه مربوطه در وب سایت هدایت می شوید. 
  3. با توجه به اینکه دانلود هرگونه فایل از اینترنت مسلما نیاز به اتصال اینترنتی دارد ، شما برای دانلود باید دکمه ی "اطلاعات کامل و بیشتر" را بزنید تا وارد صفحه دانلود در وب سایت بشوید.

    نرم افزار

  1. معرفی و دانلود نرم افزار های کاربردی و مورد نیاز کسانی که با کیبورد و پیانو و سمپل و آهنگ سازی سر و کار دارند.
  2. با توجه به اینکه دانلود هر فایلی از اینترنت مسلما نیاز به اتصال اینترنتی دارد شما برای دانلود باید دکمه ی اطلاعات کامل و بیشتر را بزنید تا وارد صفحه دانلود در وب سایت بشوید.

    آموزش ها

   مقاله های آموزشی در مورد هر چیزی که به کیبورد و پیانو ربط داشته باشد. ما در نظر داریم این بخش را به زودی با کمک شما گسترده تر کنیم. در همین راستا از هر گونه همکاری شما در این زمینه استقبال مب کنیم.

    معرفی سازها

  1. هدف ما از ایجاد این بخش معرفی انواع ساز های موسیقی است که در ابتدا با برخی مدل های جدید و معروف از کیبورد و پیانو ها شروع کردیم و در ادامه این بخش را گسترده تر خواهیم کرد که با اپدیت نرم افزار از همین صفحه به انها دست پیدا می کنید. در همین راستا از هرگونه همکاری شما عزیزان استقبال می کنیم.
  2. در این بخش شما می توانید بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت اطلاعات مهم و اولیه ساز را مطالعه کنید و در صورت نیاز با لمس دکمه "اطلاعات بیشتر و کامل" اگر به اینترنت متصل باشید اطلاعات دقیق تر و دانلود ها و دمو های مربوط آن ساز را در سایت مشاهده کنید.
  3. همچنین با زدن دکمه گالری تصاویر" در صوت اتصال به اینترنت می توانید عکس های مربوط به همان ساز را مشاهده کنید. گالری تصاویر بدون نیاز به آپدیت نرم افزار بروز می شود.

    گالری ویدئو

  1. در این بخش شاخه های زیادی وجود دارد برای انواع ویدئو های مربوط به موسیقی و نوازندگی کیبورد و پیانو با موضوعات آموزشی - نمونه کار - معرفی و رونمایی و...  
  2. شاخه های این بخش در ورژن های آینده نرم افزار افزایش پیدا می کنند ولی ویدئو های هر شاخه بدون نیاز به بروزرسانی بصورت آنلاین اضافه می شوند.
  3. یکی از شاخه های این بخش به نمونه های کارهای شما نوازندگان و هنرمندان عزیز اختصاص داده شده که خوشحال می شویم کلیپ های خودتان را در واتساپ یا بصورت لینک برای ما ارسال کنید.

   
   
   
  ورژن 1.1.3
   
   
   تاریخ انتشار : 30-5-1400
  سازنده : گروه ارتعاش